ПОЛЕКА МЕ ЗАВЕДУВАШЕ, А ПОТОА МЕ УБИВАШЕ: Наташа Беквалац зборуваше за страшните моменти низ кои минувала!

26 август, 2021
208119_vlcsnap-2021-07-24-11h54m43s073_f

Пејачката Наташа Беквалац сподели со своите следбеници низ што поминала кога била зависник од никотин.

Поп пејачката и новосадска барбика Наташа Беквалац пред неколку дена објави чудни фотографии на својот Instagram, што ги остави сите во шок!

Имено, Беквалчева таа вечер паднала во никотинска криза, бидејќи одлучила да се откаже од цигарите, па се изморила од сѐ и почна да им се жали на своите следбеници на социјалните мрежи.

Но, кога тоа заврши, Наташа одлучи да ги сподели искуствата со своите следбеници и објасни како се чувствува сега по две недели без чад од тутун. Наташа не крие дека сѐ уште ѝ е тешко, дека понекогаш е крајно раздразлива и лута, но дека сега се чувствува многу подобро и поздраво.

– За кратко време ќе поминат две недели откако засекогаш ги оставив цигарите. Секој ден ми е малку полесен од претходниот, но сепак ми е многу тежок. Мора да пронајдете силен мотив, нешто што може да го стави крајот на овој порок што прво ќе ве заведе., а потоа полека ќе ве убива. Сѐ уште сум многу нервозна, раздразлива, слабокрвна, буквално сѐ ме нервира и ме вади од такт. Еве ви го пишувам ова затоа што ме прашавте. Бидете ми добри и здрави со мене. Боже, само за да не полудам, тоа е сѐ што сакам.

Во коментарите може да се видат само пофални зборови за пејачката поради одлуката што сигурно ќе ѝ го промени животот на подобро. Инаку, Наташа никогаш не била страсна пушачка на цигари, до пред неколку години, за што веќе зборуваше јавно, но одлучи да го остави лошиот период и да се посвети повеќе на своето здравје, што на сите ни треба во денешно време.

Пејачката потоа објави неколку снимки од она што го прави во текот на ноќта на својата приказна на Instagram, со оглед на тоа што истакна дека има проблеми со спиењето откако ги оставила цигарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi