„Поминаа само неколку часа“… Лепа Брена сподели тажна вест! (ФОТО)

28 февруари, 2021
35c7351039798d879b8e19f1377070e4387cebb2

Пејачката се збогуваше со близок пријател…

Тажната вест Лепа Брена ја сподели со своите следбеници преку социјалната мрежа Инстаграм. Близок пријател на семејството Живојиновиќ почина ненадејно.

Веста за смртта на пријател многу ја погоди Лепа Брена, која се прости од својот пријател на популарната социјална мрежа.

-Наш драг Милан. Ни беше огромна чест и задоволство да те познаваме и да се дружиме со тебе. Секогаш беше единствен и ја поседуваше таа величина што секогаш учевме многу од тебе. За жал, поминаа само неколку часа од нашето последно дружење и твојот говор што засекогаш ќе го паметиме за пријателството, љубовта, почитта и семејството. Почивај во мир, да имаш вечна слава. Брена и Боба- напиша пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi