После многу години, Северина ја откри вистината за ИНТИМНОТО ВИДЕО од јахтата: Еден детал откри многу (ФОТО)

6 март, 2021
seve

На Instagram изби вистинска војна помеѓу пејачката и нејзините следбеници

Пејачката Северина Којиќ неодамна објави фотографии со сликарот Димитрије Поповиќ и со трогателна објава му го честиташе роденденот.

Таа исто така објави неколку фотографии што беа направени кога соработуваше со него и позираше со неговите слики, што предизвика лавина коментари.

Многу нејзини следбеници сметаат дека е несоодветно, па се сетиле на нејзината интимна снимка направена на јахта, а пејачката се скарала со нив како никогаш порано.