После приказните за раскинувањето со Богдан, Цеца изненади со изјавата: „Недостасува во кревет …“

26 февруари, 2021
цеце

Светлана Ражнатовиќ ужива во врската со Богдан Срејовиќ, кој е осум години помлад, а неодамна ги демантираше гласините за раскинувањето.

Јавноста со нетрпение очекува нови информации за односот на популарната двојка, а очигледно, Цеца одлучи деталите од нејзината емотивна врска да ги држи подалеку од очите и ушите на јавноста.

Пред неколку минути фолк дивата беше снимена на социјалната мрежа Инстаграм додека возеше автомобил и ја пееше песната на нејзината колешка Ана Николиќ „Сакам да те гледам додека ја бакнуваш“.

Необичните стихови сигурно ги изненадиле нејзините придружници, бидејќи биле посветени на неверен човек:

Ceca Bogdan

„Сакам да те гледам како ја бакнуваш
Да дознаам што ми недостасува во мојот кревет
И му признавам на целиот свет колку си ми драг
Кога ќе го преминеш мојот праг на болка … “

Story
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi