ПОСЛЕ РЕМОНТОТ, СЕ ПОФАЛИ СО ЛИНИЈАТА ВО ТЕСЕН МИНИЧ: Луна Џогани покажа како изгледа еден месец по породувањето! (ФОТО)

14 јули, 2021
Luna-Djogani

Младата мајка Луна Џогани за кратко време, по породувањето, покажа како изгледа.

Пред еден месец, Луна Џогани роди ќерка која таа и Марко Миљковиќ ја нарекоа Миа и која стана центар на нивниот свет.

Младата мајка претходниот ден објави дека е „време за ремонт“, но не откри каква естетска корекција претрпела, туку ја покажа линијата во следниот пост.

Во мини фустан и апостолки, таа позираше пред излог, очигледно одличен за сликање, па веднаш направи снимка од неколку секунди.

Покрај тоа, таа напиша дека е 37 степени и со емотикон даде до знаење дека се „топи“ од жештината.

Погледнете ги фотографиите: