ПРАШАЈТЕ ГИ ЦЕЦА И АНАСТАСИЈА ЗОШТО ГИ НЕМА ВО МОИТЕ ЕМИСИИ Огњен Амиџиќ зборуваше Ражнатовиќ кои не биле во „Амиџи шоу“ долго време!

4 септември, 2021
Screenshot_1

Огњен Амиџиќ ја започнува новата, 14 -та сезона на емисијата „Амиџи шоу“, но често го прашуваат кога гости ќе му бидат Цеца и Анастасија Ражнатовиќ.

Огњен го коментираше почетокот на новите деловни потфати и најави дека ќе има голем број на новини оваа сезона:

– Секоја наредна сезона е потешка од претходната бидејќи луѓето се навикнуваат на стилот и на сѐ, така што треба постојано да менувате и да освежувате нешто. Се надевам дека ќе успееме да освежиме сѐ со некои нови лица и се надевам дека короната нема да нѐ спречи, тоа е најголемиот проблем. Искрено се надевам дека ќе се справиме со таа ситуација и подготвени сме да преживееме. Имаме, се разбира, нови секции и игри, предизвици. Ќе биде различно во споредба со претходната сезона, се надевам дека, пред сѐ здравствените околности ќе бидат добри – рече Огњен на почетокот на разговорот, потоа откри дали е секогаш задоволен од шоуто откако ќе заврши:

– Тоа е составен дел од работата, не е секогаш доволно добро, секогаш би сакал да биде подобро. Понекогаш е одлично, понекогаш нешто неочекувано излегува добро. Многу работи се случуваат. За мене, сите емисии се во живо, 95% од емисиите што ги правам одат во живо, а потоа, за време на шоуто, некој се онерасположува, добива некои информации, кажува нешто погрешно, понекогаш јас не сум доволно расположен и не ја користам ситуацијата на најдобар можен начин за добра атмосфера. Ова се замки, особено кога сѐ оди во живо – заклучи популарниот водител кој долго време не ги угостил Цеца и Анастасија, а сега ги откри причините:

– Не знам … Треба да ги прашате нив тоа, искрено не знам. Имаше приказна дека треба да дојде, остана дека ќе слушаме и ќе се договориме, но после тоа, искрено, не се слушнавме. Од моја страна, нема проблеми, треба нив да ги прашате – рече Амиџиќ, кој е познат по тоа што е во добри односи со сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi