Признала сѐ! Станија морала да посети психијатар, не можела да се носи со ОВИЕ работи

16 мај, 2021
Screenshot_4

Сосема искрена и без влакна на јазикот

Старлетата Станија Добројевиќ во една емисија откри дека по едно учество во реално шоу, побарала стручна помош.

– Да, ми беше многу тешко да се занимавам со разни написи во весници кои главно беа измислени. Моето семејство страдаше поради тоа, го отворам весникот, плачам кога ќе видам што излегло, и дури тогаш, како што тврдат мајка ми и брат ми – ја започна приказната Станија и продолжи:

– Потоа отидов кај психијатар да видам дали сум целосно добро, тој ми рече дека сум и дека сум здрава, дека не треба да земам лекови, туку да ги читам тие наслови како да е некој друг и тоа делуваше, не го разбирав тоа повеќе лично и трауматично – додаде таа.

Да потсетиме, Станија учествуваше во неколку реални шоуа, како што се „Фарма“ и „Задруга“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi