Проблеми во рајот: Здравко Чолиќ зборуваше за неговиот приватен живот и сопругата АЛЕКСАНДРА, па шокираше со деталите

10 март, 2021
0_1000x0-e1598515410105

Чола призна дека ниту неговиот брак не е совршен, а причината е оваа

Здравко Чолиќ е познат како една од најголемите балкански sвезди, кога во неговата долга кариера не го следеа медиумски скандали, но исто така е познато дека популарниот пејач не сака да биде премногу експониран.

Иако не сака да зборува за неговиот приватен живот, овој пат пејачот откри зошто неговата сопруга е најчесто лута, односно на што му замерува.

„Жена ми е најмногу ми се лути што сум благ со моите ќерки. Таа не може да сфати дека јас сум толку мек кон нив и не можам да им кажам не, додека таа е главно строга“, беше искрен.

По тој повод, пејачот објасни и како неговите ќерки се справуваат со славата што ја ужива.

„Уна е свесна за тоа кој е нејзиниот татко, за разлика од Лара, која е помлада. Таа сфаќа дека нејзиниот татко не е некој што седи на каучот таму, дури кога нејзините пријатели бараат билет за концертот “, објасни тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris