ПРОСЛАВА КАКО ОД БАЈКА! Ана Николиќ подготви ГАЛА ПРОСЛАВА за четвртиот роденден на својата сакана! ТОРТАТА НА ТРИ КАТА ќе ве остави БЕЗ ТЕКСТ! (ВИДЕО)

6 август, 2021
Screenshot 2021-08-06 193516

Весело!

Ќерката на Ана Николиќ и Стефан Џуриќ Раста наполни четири години пред два дена, а сега пејачката организираше прослава во тоа име.

Николиќ подготви вистинска бајка за нејзината наследничка за нејзиниот роденден, има и торта на три ката, а малата Тара беше како принцеза. Гордата мајка објави видео на својот профил на Инстаграм, и не криеше колку е горда.

Инаку, Ана пред два дена се огласи на својот Инстаграм профил, каде со своите следбеници сподели емотивна честитка:

– Ќе бидам твоја поддршка и карпа … И кога ќе се распаднам на илјада делови, ќе бидам се што може и што не може, и што е потребно, а што не е потребно … И меч и штит … И небо и ѕид. Ќе бидам се што мене никој не ми беше … Да те кренам кога ќе паднеш и да не те оставам да престанеш … Никогаш! Те сака мама! Среќен роденден, мојата единствена безусловна љубов … Тара! – напиша пејачката како дел од својата објава и ги разнежни сите нејзини следбеници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi