ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА КИТИЌ! Елена го слави својот 24 -ти роденден, а пораката што Марта и ја испрати на својата ќерка ќе ги растажи сите мајки (ФОТО)

11 август, 2021
Screenshot 2021-08-11 193033

Познато е дека Миле и Марта ја обожаваат својата ќерка и и удоволуваат се што ќе науми

Елена Китиќ, наследничката на Марта Савиќ и Миле Китиќ, наполни 24 години, а мајка и прва и честиташе.

Марта се огласи на Инстаграм и ги сподели своите емотивни зборови со сите.

– Елена, мое се. Среќен роденден! Мојата најсреќна година: 1997 година! Мојот најсреќен ден: 11 август! Мојата најголема среќа се роди во 5:17 часот! Мајка ти те сака најмногу на светот и универзумот! – напиша Марта.

Да се потсетиме, Елена тргна по стапките на своите родители и исто така пее, а познато е дека Миле долго се противеше на одлуката на неговата ќерка јавно да настапува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi