ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА ЛУНА ЏОГАНИ! Сподели РАДОСНИ ВЕСТИ – ЧЕСТИТКИ доаѓаа од сите страни! (ФОТО)

6 септември, 2021
marko-miljkovic-luna-djogani-2-670x447

Луна Џогани и Марко Миљковиќ денеска слават годишнина од веридбата.

Радосната вест за прославата Луна ја сподели на социјалните мрежи, проследена со голем број честитки во коментарите.

Марко ја запроси Луна на 6 септември минатата година во еден ресторан, а на веридбата присуствуваа членови на нивните семејства и пријатели.

– Една година. Те сакам – напиша Луна на споменатата социјална мрежа.

– „Честитки“, „Преубави сте“ – се само дел од коментарите.

Да се потсетиме, Луна и Марко својата врска ја започнаа во „Задруга 2“, се венчаа во мај годинава, а во јуни ја добија ќерката Миа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi