ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА НЕДА УКРАДЕН! Пејачката гори во осмата деценија од животот, го стави бујното деколте во преден план (ФОТО)

16 август, 2021
Screenshot 2021-08-16 134319

Важи за една од најубавите жени на регионалната сцена, а малкумина знаат дека влезе во осмата деценија!

Легендарната пејачка, Неда Украден, која со години важеше за една од најубавите жени на овие простори, денес го слави својот 71 -ви роденден, а судејќи според нејзиниот беспрекорен изглед, ретко кој може да заклучи дека таа ја гази осмата деценија.

Пејачката моментално е во Црна Гора со семејството и пријателите. Во оваа прилика, сподели роденденски пост на својот Инстаграм и ги поздрави сите луѓе и се заблагодари за се убаво во животот.

– Благодарна за се убаво и добро во мојот живот, наздравувам со сите на овој мој ден. На здравје – напиша Неда на својот Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi