Прослава во домот на Ражнатовиќ, Анастасија и Цеца први честитаа, ја разнежнија јавноста со емотивни зборови! (ФОТО)

10 април, 2021
ceca anastasija lidija 52739_1000x0

Семејство кое знае да се радува, но и да покаже љубов

Семејствата Ражнатовиќ и Оцокољиќ денес имаат причина да слават.

Имено, тоа е роденденот на внуката на Цеца, Хелена Оцокољиќ.

Ќерката на Лидија, сестрата на Цеца, денес наполни 16 години, а пејачката ја однесе кај нејзиниот тим за да ја нашминкаат и да и направат фризура.

Пејачката сподели фотографија од малата Хелена на Инстаграм и покажа колку ја сака:

Helena Ocokuljić

– Моја убава Хелена, нека ти е среќен роденденот! Те сака тетка ти – напиша Ражнатовиќ во описот, а коментарите само се нижеа.

Покрај Цеца, на својот профил на Инстаграм и честиташе и Анастасија со емотивна порака:

Helena Ocokuljić

– Кукла моја убава. Како вчера да се роди и те држев во раце, а сега прерасна во преубава, препаметна и најдобра девојка. Те сакам најмногу – напиша Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi