Провалиле во станот на Северина во Загреб: Полицијата утврдува што се случило

15 јуни, 2021
severinaa-830x0

Истрагата траела со часови

Некој упаднал во станот на хрватската пејачка Северина Којиќ, на улицата Бијеничка во Загреб, а полицијата ги утврдува деталите за настанот, наведува 24сата.хр.

Имено, попладнево, на 14 јуни, како што се наведува, се случил упад, а полицијата утврдува дали станува збор за кражба, разбојништво или вознемирување.

Во текот на денот имаше неколку полициски возила пред домот на Северина.

Како што се наведува, истрагата траела со часови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi