ПРОВОКАЦИЈА ИЛИ СЛУЧАЈНОСТ!? „ЉУБОВНИЦАТА“ НА ДУШКО ТОШИЌ СО ИНТЕРЕСНИ ФОТОГРАФИИ ЈА „ВОЗНЕМИРУВА“ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША (ФОТО)

29 март, 2021
116252916_617937105512675_3892758782396897365_n

Неодамнешната вест дека Душко Тошиќ наводно ја изневерува Јелена Карлеуша со поранешната сопруга на пејачот Предраг Јовановиќ – Близанац,  како бомба одекна во медиумите.

Според медиумите, фудбалерот и дизајнерката на костими за капење Ана Јовановиќ се гледаат веќе една година и честопати користат прилика времето да го  поминуваат заедно. По повод овие обвинувања, Ана сподели свои објави на социјалната мрежа Instagram, а потоа и сопругата на Тошиќ, Јелена Карлеуша се огласи со свој став.

Карлеуша и Јовановиќ ги демантираа гласините, а Душко Тошиќ досега не се огласи по овој повод.

Дизајнерката објави фотографија од Малдивите на која е облечена во костим на сирена. Популарната страница „srbija.v.i.p“ на социјалната мрежа Instagram ги сподели објавите на Ана и Карлеуша во исто издание.

Пејачката носеше костим со опашка со перки како сирена во јули минатата година, додека Јовановиќ тоа го направи оваа недела.

Бројни домашни, па  и странски личности ги копираат комбинациите на Карлеуша, но бидејќи тоа го стори Ана, жена која некои медиуми ја поврзуваат со сопругот на пејачката,  следбениците на Карлеуша тоа го окаректиризираа како  обид  на Ана со својата постапка да ја испровоцира Јелена.

Впрочем ова не е ниту прв пат дизајнерката да направи сличен потег како пејачката или да сподели фотографии во слична поза!

Случајна сличност или намерна провокација? Останува загадочна дилема за размислување на загрижената нација!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi