ПРОВОКАТИВНИ ФОТОГРАФИИ ОД СВЕТСКАТА МЕТРОПОЛА ГО ЗАПАЛИЈА ИНТЕРНЕТОТ! Сораја ја оправда титулата „кралица на луксузот“! Од цената на нејзината чанта ќе ви се заврти во глава! (ФОТО)

26 март, 2021
Screenshot_2

Само скапо!

Сораја Вучелиќ на својот Instagram објави комплет провокативни фотографии од Москва, на кои позира покрај зелено Ламборџини во црвен фустан. Посебно внимание привлече бујното деколте, но и модниот детал што го вклопи со фуриозната машина. Цената на зелената торба е вртоглава, но не очекувавме ништо помалку од Сара.

Како што најдовме на Интернет, овој детал во рацете на Сораја чини дури 3.200 евра, а станува збор за луксузен италијански моден бренд „Bottega Veneta“.

Сораја направила неколку фотографии додека светла блескаа од сите страни, а според нејзината објава , таа моментално е во Москва.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi