РАДА МАНОЈЛОВИЌ ГО ПРОСЛАВИ 36 -ТИОТ РОДЕНДЕН: Торта, свеќички и насмевка – Еве што доби како подарок

26 август, 2021
65448_rada_f

Рада Манојловиќ, го прослави својот 36 -ти роденден, а пријателите и семејството и приредија необично изненадување, кое пејачката го сподели на својот Инстаграм.

Рада се пофали со тортата на споменатата мрежа и напиша дека желбите и пораките што ги добила вчера во текот на денот, многу и значат.

– Ви благодарам многу на сите за вашите добри желби, ми го разубавивте денот. Вашите прекрасни желби и пораки многи ми значат и на сите ви посакувам многу љубов и среќа, тие добри желби секогаш да ви се враќаат само со добро, ве сакам – напиша Рада со фотографијата, а зад неа стоеше плишано мече.

Рада ги дувна свеќите од тортата со нејзината сестра Марија, за која напиша дека е нејзиниот соборец.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi