РАПЕРОТ ОДЛЕПИ! Буба Корели продолжува да ШОКИРА, новиот албум го именува по детско ПСИХИЧКО ПОРЕМЕТУВАЊЕ!

3 август, 2021
301580_screenshot-4_f

Раперот Буба Корели стекна огромна популарност во последниве години, а многу скандали се поврзуваат со неговото име.

Имено, сега многумина тврдат дека тој претерал со бидејќи ги исмејувал оние кои имаат ментален проблем со името на неговиот нов албум, а за да бидат работите уште полоши, се работи за деца.

Корели го нарече својот нов албум „Електрин комплекс“, што е термин што во психологијата претставува сексуална инцестоидна привлечност на девојчиња на возраст од три до седум години кон нивниот роден татко, но и чувство на конкуренција кон мајката поради чувствата што ги негува кон машкиот родител.

Дури и многу обожаватели се шокирани од потегот на славниот рапер, имајќи предвид дека тој си поигрувал со здравствената состојба на деца, што е болна рана за многу родители.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi