РАПЕРОТ ПОВЕЌЕ НЕ ИЗГЛЕДА ВАКА МЦ Стојан го смени имиџот, ги шокираше обожавателите со тоталната трансформација (ФОТО)

2 јули, 2021
Screenshot 2021-07-02 225352

Шокантна фотографија

Еден од најпопуларните српски рапери, МЦ Стојан, неодамна ги шокираше своите следбеници кога на Инстаграм сподели фотографија од болнички кревет, а сега успеа уште еднаш да ги изненади.

Тој на својата приказна објави селфи во кое на прв поглед е скоро непрепознатлив!

Раперот ја избричи брадата и ги остави само мустаќите, а во описот се пошегува со своите следбеници:

– Од која турска серија е овој актер ?, напиша тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi