РАСКИНАА ТЕОДОРА И НИНО?! Овој потег на пејачката и кошаркарот ги шокираше сите, сите се прашуваат која е причината?!

9 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-09 143732

Никој дури и не се сомневаше дека имаат проблеми во врската

Теодора Џехверовиќ веќе некое време ужива во љубовта со кошаркарот Нино Џелебиќ, а неодамна ја ставија на тест својата љубов, кога одлучија да бидат во врска на далечина. Сепак, судејќи според коментарите на Инстаграм, но и по сликите што „исчезнаа“ од социјалната мрежа, се сугерира дека изгледа Нино и Теодора одлучиле да стават пауза на нивната врска.

Имено, популарниот кошаркар ги избриша речиси сите заеднички фотографии со познатата пејачка, што изненади многумина, по што истото го направи и Теодора.

Пред извесно време пејачката зборуваше дека ужива во љубовта со кошаркарот, а се уште не се огласила за сликите што ги избриша од социјалната мрежа, како и за тоа што му претходело на нивниот ненадеен потег.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris