Раскошното деколте на Нивес го засени нејзиното признание: „Љубовта е поубава во Опатија“ (ФОТО)

8 април, 2021
Screenshot_1

Нивес Целзијус објави фотографија од Опатија на Instagram и зборуваше за љубовта, а овојпат во преден план беше нејзиниот буен заштитен знак.

Нивес Целзијус им се пофали на своите обожаватели дека ужива во чудесната Опатија, од каде објави фотографија од бујното деколте во преден план, а исто така зборуваше и за љубовта.

„Дали сте заљубени? Јас сум и малку заљубена овие денови. И љубовта е поубава во Опатија“, напиша Нивес, заинтригира многумина со своите зборови и се прашуваат дали конечно повторно е заљубена.

Нивес неодамна гостуваше во емисијата „Здравје на квадрат“ во која зборуваше за нејзината врска со поранешниот сопруг и пензиониран фудбалер Дино Дрпиќ и рече дека сè уште знае да му зготви и дека тие останале во многу добар однос по разводот. И призна дека не внимава што јаде, туку ужива во храната.

„Не си скратувам ништо затоа што немам проблем да имам малку, ајде да го наречеме така „подебела“ фаза или малку потенка фаза. Што ја одржува мојата линија константна? Кога работам, јадам малку “, рече Нивес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris