РАСТА ИМА НОВА ДЕВОЈКА?! Раперот не се одвојува од УБАВАТА ЦРНКА – изнајми ВИЛА каде ПРЕСТОЈУВААТ ЗАЕДНО! Еве која е ТАА!

6 август, 2021
379349_screenshot-2_f

Стефан Џуриќ Раста во Црна Гора не се одделува од згодната црнка Мартина Анџелковиќ, за која многумина мислат дека е неговата нова девојка. Раперот исто така се појави со неа во среда вечерта во дискотеката Топ Хил во Будва, каде што настапуваше.

Мартина и Стефан дојдоа во ноќниот клуб со комбе, во кое беше целиот негов тим.

– Со Раст имаше неколку момци кои го придружуват на сите настапи, млада раперка кој се претставува со уметничкото име Викај ме Кали, како и Мартина. Кога влегоа во дискотеката, Мартина беше веднаш зад Раста! Во бекстејџот тие постојано се шегуваа и сликаа, а таа ги објави сите фотографии на социјалните мрежи – вели извор кој се нашол во „Топ Хил“.

Нашиот соговорник додава дека Мартина цело време била на сцената додека Раста настапувал.

– Го гледаше од страна додека танцуваше на неговите хитови, а тој честопати се вртеше кон неа. Не разменуваа нежности јавно, така што никој не може со сигурност да тврди дека се заедно, но се чинеше дека има нешто меѓу нив. Мартина лудо се забавуваше таа вечер, цело време пиеше виски – вели нашиот извор.

Интересно е што Раста и Мартина престојуваат во иста вила! Соседите велат дека ја виделе неколку пати, а објавила и слики и снимки од таа куќа.

– Раста и Мартина спијат во иста куќа, која тој ја изнајми додека е на турнеја низ Црна Гора. Таа не крие дека е многу блиска со него, прикачи фотографии на Инстаграм на кои може да се види како подготвува оброк за него со својата пријателка. Потоа го сликала додека бил на плажа со пријателите, а објавила и свои фотографии од дворот на вилата. Тие се многу блиски, а времето ќе покаже дали има љубов и дали ќе преживее – вели изворот.

Како што дознаваме, Мартина Анџелковиќ извесно време се занимавала со новинарство, а моментална нејзина преокупација е дигиталниот маркетинг и организацијата на фестивали и концерти. Раста, пак, ќе биде слободен до средината на август, кога треба да добие наногица. Треба да се потсети дека раперот беше во Централниот затвор речиси четири месеци поради поседување наркотични средства, а во мај беше осуден на куќен притвор од една година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi