Ретко ја гледаме во ВАКВО издание: Ксенија Кнежевиќ плени со својот изглед БЕЗ шминка (ФОТО)

13 септември, 2021
ksenija_knezevic__235592__photo_E-Stock_caslav_vukojicic-1-e1583237898322

Пејачката ја фалат за нејзината природна убавина

Пејачката Ксенија Кнежевиќ, една од членовите на групата „Hurricane“, важи за атрактивна дама на регионалната музичка сцена.

За потребите на настапите и снимањето спотови, таа и нејзините колешки од групата честопати треба да носат голема количина шминка, но сега се појави фотографијата на Ксенија без разубавување.

Како што можете да видите од фотографијата, Ксенија е природна убавица и без прекумерна шминка:

На пејачката очигледно не и треба многу разубавување, а токму тоа се и коментарите на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi