РЕТКО КОЈ ЗНАЕ СО ШТО СЕ БОРИ! Лепа Брена си ја отвори душата па зборуваше за нејзината здравствена состојба, пејачката призна дека психички не е добро!

10 март, 2021
Screenshot_3_1000x0

Дојде и до корона вирусот, како и нејзината работа, која беше загрозена за време на пандемијата, и откри што ѝ е најтешко.

Пејачката Лепа Брена тешко ја поднесува ситуацијата со корона вирусот, поради која не може да настапува, но и да ги прегрне своите најблиски.

Покрај тоа, таа посочува дека е особено внимателна поради тромбозата, која ја класифицира како загрозена група граѓани.

– Одамна научив дека проблемите треба да се решаваат со ладна глава. Не ме фаќа паника. Кога првпат наидов на тромбозата, проучував сè и бев редовен пациент. Навикната сум да живеам така, знам што не смеам да пијам и да јадам, како и како треба да ми се одвива животот според здравствените правила – рече Брена и додаде:

– Научив да живеам според правилата и да бидам среќна. Ова со сите безбедносни мерки поради вирусот е ментален напад врз сите нас. Оваа социјална дистанца е за мене емотивна оддалеченост од сите луѓе што ги сакате, кои не можете ни да ги прегрнете – додаде пејачката.

– Многу ми е тешко. Се вакцинирав затоа што е апсолутна категорија на заштита и без неа нема патување или комуникација. Кој сака да биде осамен, нека избере што сака. Светот живее и функционира според правилата и ние мора да се вклопиме во нив – заклучи Брена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris