Ретко која жена би се осмелила да облече ваков фустан, но на Јелена тоа секако не ѝ претставува проблем – јасно се гледа дека нема долна облека (ФОТО)

10 мај, 2021
jelena-karleusa-foto-nikola-tomic10-830x0

Како ви се допаѓа стајлингот на Јелена?

Поп-sвездата Јелена Карлеуша пристигна на снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ во провокативна креација под која очигледно не носеше ништо.

По празничната пауза, снимањето продолжува, а Карлеуша повторно блескаше во комбинација што малку жени би се осмелиле да ја носат.

Сосема е јасно дека може да се види каква било долна облека под овој провокативен фустан, па затоа Јелена дојде без неа. Смелата комбинација ги воодушеви сите и го истакна извајаното тело на пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi