ОВА НЕ Е БРЕНА! Пејачката објави фотографија од одморот и предизвика лавина коментари, сите се прашуваат што ѝ се случило (ФОТО)

9 јули, 2021
Screenshot_5

Не крие дека ужива на црногорското приморје со Боба

Популарната пејачка Лепа Брена заедно со сопругот Боба Живојиновиќ моментално уживаат на одморот во Црна Гора.

Таа редовно информира како го поминуваат времето на море и објавува фотографии на својот Instagram профил, а сега предизвика лавина коментари со една фотографија.

Имено, Брена објави селфи во костим за капење, додека на главата има шарена шамија на која изгледа непрепознатливо.

 – „Ова не е Брена …“, „Брено, дали си ти ова?!“, „Што му прават операциите на човекот“ – беа само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi