РОЗГА ЗАМИНА ВО ЗАБОРАВ!! Популарниот виолончелист објавува фотографии од одморот, а сите го забележаа овој детал, ја замени атрактивната русокоса со жешка бринета! (ФОТО)

18 февруари, 2021
stjepan_1000x0

Популарниот виолончелист замина на годишен одмор, од каде од час на час ги известува своите следбеници како го поминува времето, а на една од снимките што ги објави, е и таа

Додека снимаше како ужива во луксуз и заслужен одмор, во кадарот виолончелистот „налета“ девојка непозната за јавноста, а многумина заклучија дека тој е повторно заљубен, три и пол години по раскинувањето со пејачката.

Додека многу музичари се борат со финансиите за време на пандемијата, Стјепан Хаузер покажа дека нема такви проблеми и се почести со патување на Малдивите. Виолончелистот издвои дури две илјади евра од вечер за сместување во луксузно одморалиште и ужива во вистински рај. Неговото сместување има многу погодности, а покрај погледот на отворено море, има и сопствен приватен базен.

Хаузер веднаш се пофали на Instagram дека отпатувал на егзотични краеви.

– Заслужен романтичен одмор – напиша Хаузер покрај фотографиите што ги сподели со своите 2,4 милиони следбеници на Instagram.

Виолончелистот пееше и пиеше шампањ, а во рамките на видеото, „мистериозна“ црна девојка „случајно“ шеташе низ станот, облечена во проsирна наметка под која ѕиркаше само долна облека.

Во коментарите, неговите следбеници веднаш го прашале за девојката со која бил на одмор. Тие се прашуваа која е таа и дали тоа што е на романтичен одмор значи дека тој е повторно заљубен, но како и обично, Стјепан остана таен и не одговараше на нивните прашања. Тој сподели и неколку снимки на кои свири виолончело покрај базен и покажа дека навистина ужива во егзотичното опкружување.

Да потсетиме, последната јавна врска на славниот заводник беше со пејачката Јелена Розга. Врската ја започнаа во 2015 година и иако се чинеше дека нивната љубов е идеална и во еден момент се верија, сепак раскинаа по две години. Хрватската пејачка прва откри дека ставиле крај на нивната врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi