САМО ЕДНА ПЕЈАЧКА Е ПОБОГАТА ОД НЕА! Откриено колку е „тешка“ Светлана Цеца Ражнатовиќ, од бројката ќе ви се заврти во глава!

23 август, 2021
Screenshot_1

Во прашање се вртоглави цифри

Светски познатиот сајт „Celebrity net worth“ откри колку се „тешки“многу познати лица, меѓу кои и Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Откако се покажа колку се богати балканските големи sвезди, на ред дојде Светлана Цеца Ражнатовиќ, чие богатство се проценува на неверојатни 80 милиони долари.

Според податоците презентирани од споменатиот сајт, само Драгана Мирковиќ во моментов е побогата од Цеца, за која се наведува дека е „тешка“ неверојатни 100 милиони долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi