САМО ЕДНАШ КАЖА „ТЕТА“ И НИКОГАШ ПОВЕЌЕ!: Анастасија Ражнатовиќ откри дека малиот Жељко ПРОЗБОРЕЛ

1 јуни, 2021
442657_anastasija_f

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ поголемиот дел од слободното време го поминува со својот внук Жељко Ражнатовиќ, кој наскоро ќе наполни една година. Имено, синот на Вељко Ражнатовиќ и Бодана Родиќ ќе го прослави својот прв роденден на 3 јуни, а Анастасија откри дека нивното семејство се подготвува за прославата.

– Како да се роди вчера, а тој прооде пред неколку дена. Прозборе и веќе кажува мама, тато, дедо. Тета рече еднаш и никогаш повеќе. Морам да му купам нешто, сепак тој е близнак на тета и баба. Односно, на пријателката, да се поправам – рече таа во една емисија.

Инаку, Анастасија неодамна го прослави својот 23-ти роденден, а свечената прослава се одржа во ресторан во главниот град. Како што беше наведено, нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ платила околу 20.000 евра за таа прослава.