САМО НА ЕДНА РАКА 44.500 ЕВРА: Карлеуша потроши речиси 50.000 на стајлингот за да дојде во Црна Гора

7 август, 2021
233692160_526496542019011_5203830779871372283_n

Не штеди, но во никој случај не…

Јелена Карлеуша синоќа одржа незаборавен настап во Будва.

Пејачката замина за Црна Гора со приватен авион во стајлинг, за кој веќе сите зборуваат.

ЈК носеше шорцеви и топ со шарен дезен кој целосно ги следеше линиите на нејзиното згодно тело, а дополнително носеше ефектни и воопшто не евтини аксесоари.

Вредноста на топот што го носеше популарната пејачка е 395 евра, додека шорцевите чинат 495. Целата комбинација на облека беше комплетирана со брендирани сандали вредни 990 евра, додека чантата од слама ја чинеше Карлеуша 485 евра, со наочари од 635 евра.

Но, на поп -пејачката, најмалите детали беа и најскапи. Вредноста на нараквицата што ја носеше Јелена изнесуваше 10.500 евра, додека износот на часовникот „ Rolex “ беше „вистинска ситница“ – 34.000 евра.

Вкупната вредност на стајлингот на Карелуша за нејзиното доаѓање во Црна Гора е 47.500 евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi