САМО ТИ ПРСКАЈ СЕ ЈЕЛЕНА: Карлеуша во бикини многу внимава да не изгори: ‘И целулитот ти изгледа добро…’

22 мај, 2021
jelena-1

Јелена Карлеуша не може да го дочека летото. Чим малку затопли, таа се фати за базенот на кој позираше во скап костим за капење

„Тооо, прскај се за да не се изгориш“, прокоментира еден обожавател на објавата на Јелена Карлеуша на Инстаграм.

Пејачката е подготвена за летото. Ужива покрај базенот и внимава да не се изгори.

Таа објави видео на Инстаграм каде се ‘мачка’, односно прска со крема за сончање со заштитен фактор.

На сликата носи скапо бикини

На себе има бикини од Луј Витон, па нејзините бујни гради дојдоа до израз.

Јелена мораше да плати дури 500 долари за горниот дел од костимот за капење, и 350 долари за долниот дел.

Објавата е прегледана дури 194 000 пати, а комплиментите само се нижеа.

„Јака си“, „И целулитот ти изгледа добро“, „Тооо, прскај се убавице да не ни изгориш“, „Дајте ми маска со кислород, леле“, напишаа нејзините обожаватели во коментарите

Пејачката на Инстаграм ја следат повеќе од два милиони луѓе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi