САНДРА АФРИКА ВО СЕКСИ ИЗДАНИЕ: Пејачката објави селфи од кревет, позираше во целосно опуштено издание (ФОТО)

24 март, 2021
санд

Пејачката Сандра Африка е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а нејзиното последно објавување привлече големо внимание.
Имено, пејачката на својот профил сподели фотографија на која позира во опуштена верзија, додека лежи на креветот.

Таа покрај фотографијата напиша:

Без шминка, без филтри, природна коса.