САЊА ВУЧИЌ ИМА НОВА ЉУБОВ? Ураганката проговори за нејзината врска со СЛАВНИОТ ФУДБАЛЕР!

21 јули, 2021
397571_sanja_f

Пејачката и членка на групата „Ураган“, Сања Вучиќ стави крај на наводната афера со фудбалерот Немања Гудељ.

Во емисијата „Амиџи шоу“, Сања објасни од каде се познаваат таа и Немања и каква е нивната врска.

– Леле … Немања Гудељ и неговиот брат Драги се мои пријатели. Сега не знам дали се мисли во романтична смисла … Па, мислам, тој е одлично момче – рече пејачката.

Да се потсетиме, до минатата година Сања беше во врска со Никола Џорџевиќ, кој по раскинувањето се влезе во „Задруга 4“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi