САРА ЈО ЗА ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТ СО МОМЧЕТО: Поп-sвездата е во врска со ОВОЈ продуцент две години

20 јуни, 2021
Sara-Jovanovic

Сара Јовановиќ се појави на премиерата на еден филм во друштво на нејзиниот партнер.

Пејачката Сара Јовановиќ никогаш не зборувала јавно за својот љубовен живот, а нејзината врска со продуцентот Милко Бабиќ остана далеку од медиумите.

Поп-sвездата и продуцентот се во врска две години, ретко имаме можност да го гледаме на нејзините објави на Инстаграм.

sara jovanovic i milko babic

Значи, не изненадува фактот што многумина беа изненадени кога парот се појави заедно на премиерата на филмот „Буч Кесиди: Еуфорија во живо“ во едно белградско кино.

Сара и Милко беа одлично расположени, цело време разговараа и се смееја. Двојката беше лежерно облечена, а Сара изгледаше како и секогаш, стилизирано, во преголема кошула и длабоко розови панталони.

sara jvoanovic sa deckom milkom babicem
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi