Саша Ковачевиќ ГОЛ, исончан и мускулест, ги ПОЛУДЕ девојките! (ФОТО)

27 август, 2021
74629_restoran-ritual-166477-photo-e-stock-danijel-milutinovic_f

Саша Ковачевиќ го покажа затегнатото и мускулесто тело поради кое девојките полудеа, а мажите од другата страна пукаат од љубомора.

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ отсекогаш плени со својата убавина и згодно тело, па девојките отсекогаш лудувале по него. Во последните неколку години, Саша интензивно работи на својот изглед и го доведе своето тело до совршенство.

Тој честопати на својот профил на Instagram споделува фотографии од своето голо тело, девојките воздивнуваат кога ќе го видат, додека мажите можат само да му завидуваат. Тој сега објави една од најжешките фотографии досега.

Имено, пејачот се сликал во огледало во теретана, без маица, покажувајќи го своето мускулесто тело. Секој мускул е исцртан, секој дел од телото е затегнат, а дека штотуку заврши тренингот, капките пот се лизнаа и блескаа на неговата исончана кожа.

Коментарите постојано се нижат, главно девојки, кои полудуваат кога гледаат дека пејачот изгледа се подобро и подобро, и го опсипуваат со комплименти.

– Ме пали твоето тело.

– Гориш – ова се само дел од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi