САША КОВАЧЕВИЌ И НЕГОВАТА САКАНА ВО ПОЛН СЈАЈ: Вака изгледа совршен пар! (ФОТО)

12 јуни, 2021
251775_sasa-kovacevic-i-zorana-tasovac01_ls

Нивниот стил е беспрекорен

Пејачот Саша Ковачевиќ на својот Instagram профил сподели фотографија на која позира со својата девојка Зорана Тасовац и предизвика лавина од позитивни коментари. За кратко време, фотографијата собра близу 40 илјади лајкови.

Двајцата поставија вистинска домашна задача кога е модата во прашање и објаснија како треба да изгледа совршено ускладен пар.

Пејачот одбра бела комбинација, додека манекенката носеше цветен фустан во бохо стил, кој моментално е апсолутен хит. Модните експерти велат дека ова е токму моделот што секоја жена со стил треба да го има во својата гардероба.

Ние велиме, секоја чест, тие заслужуваат чиста десетка за стилот. А вие?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi