СЦЕНИ КАКО ОД ХОЛИВУДСКИ ФИЛМ, Наташа Беквалац и Раста го објавија долго најавуваниот хит (ВИДЕО)

23 јули, 2021
Screenshot 2021-07-23 175602

Нов дует се заканува да го запали регионот.

Пејачката Наташа Беквалац реши да отпее дует со популарниот рапер Стефан Џуриќ Раста и со тоа да се испроба во нов музички правец.

Тие двајца денес го објавија долго најавуваниот спот за песната „Из далека“, а судејќи според коментарите, песната ќе биде голем хит.

Наташа неодамна објави видео на Инстаграм, во кое се гледа дел од атмосферата на снимањето на спотот, и опиша за што станува збор:

– Добредојдовте во нашиот црно-бел свет. За мене, ова е голем предизвик, заиграв на целосно нов терен и играв најдобро што можам. Ги запознав сите свои лица, седам на маса со нив. А од другата страна на масата, тие. Црни. Се чини робусно и студено, но … Ништо не е како што изгледа … Седнете на нашата маса, затворете ги очите и бидете тоа што сте. Тука нема страв. Никој нема да ве осуди, никој нема да покаже со прст кон вас. Затоа што тука важи само едно правило … СЛОБОДА … И љубов … – напиша Наташа.

Подолу можете да видите како изгледа целиот спот, кој сигурно ќе биде голем хит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi