СЕ БАРАШЕ БИЛЕТ ПОВЕЌЕ! Аца Лукас направи невиден спектакл во Струмица, ја доведе атмосферата до лудило со своите хитови (ФОТО/ВИДЕО)

31 јули, 2021
Screenshot 2021-07-31 155927

Следниот настап на Лукас е вечерва, 31.07. во Виница, а утре 01.08. пејачот патува за Охрид каде ќе одржи голем концерт

Синоќа Аца Лукас направи невиден спектакл во преполн клуб во Струмица.

Ова е прв настап на пејачката во оваа земја и воедно почеток на турнеја во Северна Македонија.

Следниот настап на Лукас е вечерва, 31 јули. во Виница, а утре 01.08. патува за Охрид каде ќе одржи и голем концерт за кој се бараат повеќе билети.

Да се потсетиме, Лукас неодамна ја заврши турнејата низ Србија, со која ги урна рекордите на посетеност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi