Сè е „закопчано“, а изгледа брутално! Карлеуша им го замати умот на обожавателите со издание што ретко може да се види

15 јуни, 2021
karrleeusa-830x0

ЈК на својот Инстаграм профил објави стори каде позира пред огледало во дуксер и хеланки

Поп-sвездата Јелена Карлеуша е една од ретките пејачки на регионалната сцена која знае да носи различни комбинации на облека, а сите моќно и стојат.

Таа успеа да го стори тоа и овој пат, позирајќи пред огледалото во дуксер и хеланки, како тинејџерка.

Носеше дуксер со качулка во минт боја, со апликација на отворени женски усни и јазик кој се плази, додека долу носеше розови хеланки кои ја следеа линијата на нејзините извајани нозе.

На главата имаше качилка, и направи израз на лицето што беше сличен со сликата на горниот дел од оваа комбинација на облека.

На прв поглед може да се помисли дека Јелена позајмила гардероба од Атина, но во оваа прилика уште еднаш потврди дека знае како да изнесе каква било комбинација, дури и она што е моментално популарно меѓу тинејџерките.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi