СЕ МИСЛЕВ ДАЛИ ДА И УДРАМ БОКС ИЛИ ДА СЕ ТРГНАМ НАСТРАНА! Марија Шерифовиќ за малку во ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА со ОБОЖАВАТЕЛКА!

22 јули, 2021
452537_2625745-marija-serifovic-ff_f

Пејачката Марија Шерифовиќ одговори на прашањата на обожавателите и призна каква несреќа доживеала со навалентната обожавателка.

Имено, обожавателката сакала да се слика со пејачката, но не и било гајле што Марија во моментот јадела.

„Јас и Милош седиме и ручаме пица. Доаѓа една жена да се фотографира. Јас и велам “ако баш мора, затоа што џвакам”. Жената дојде и седна до мене. Мене случајно раката ми застана вака на лицето, а не се ни наместив за сликање. А жената мртва ладна ми вели да ја тргнам раката за да се гледам убаво“ – изјави Марија.

Шерифовиќ истакна дека нема смисла тоа што и го направила обожавателката.  

“Се мислев дали да и удрам бокс, Боже прости ми. Не беше шега. „Тргни ја раката“, заклучи таа во своето видео на Јутјуб.  

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi