Се огласи момчето на Дара Бубамара и реши да стави крај на шпекулациите, објави заедничка фотографија и им ја затвори устата на сите (ФОТО)

6 март, 2021
pjimage (9)_1000x0

„Тони“ објави слика со пејачката, направена за време на еден од летните одмори, на која среќната двојка ужива на базен.

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во врската со 24 години помладиот бизнисмен Марко, кој на Instagram е познат како Тони, и покрај бројните стории и слики на нејзиниот Instagram, таа досега не се појавила на профилот на своето момче.

До денес.

„Тони“ објави слика со пејачката, направена за време на еден од летните одмори, на која среќната двојка ужива на базен.

Иако е во преден план, телото на Дара во бикини засени сè друго…

На сликата е прикажана пејачката во бел костим за капење од кој „ѝ испаѓаат“ силиконските гради, а коментарите на оваа фотографија се забранети.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris