„СЕ ОЖЕНИВ!“ Саша Ковачевиќ застана на ЛУДИОТ КАМЕН со својата избраничка Зорана Тасовац! Пејачот не ја симнува насмевката од лицето!

13 септември, 2021
Screenshot_2

Призна, конечно!

Саша Ковачевиќ неодамна одржа настап на сплав во Белград, а непосредно пред почетокот, пејачот застана пред објективот на камерите и зборуваше за сите актуелни настани од неговиот живот.

Една од главните теми на медиумите беше фотографијата на Саша, поради која сѐ повеќе се шпекулира дали добриот изглед на пејачката се должи на интензивни тренинзи или естетски операции.

-Тренирам, тоа е, како што беше, стандардно што се однесува до мене, не менувам ништо таму, тоа е некое исто или слично темпо со години. Два часа дневно, да се каже. Ја оперирав, и другата глава, па ако е интересно, може слободно и тоа да го ставите – се пошегува Ковачевиќ.

Саша веќе четири години е во складна врска со својата избраничка, Зорана Тасовац, која од претходниот брак со Богдан Срејовиќ ја има ќерката Истра, а како што се шушка веќе некое време парот застанал на „лудиот камен“, Ковачевиќ откри дали се оженил во изминатиов период.

-Да, во меѓувреме. Чекав да ме прашате тоа – одговори популарниот пејач, а дали се шегува останува да видиме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi