Се појави видео од приватна прослава на која пеела Цеца, пејачката никогаш не била попредизвикувачка, оваа задругарка и правеше друштво (ВИДЕО)

4 јули, 2021
Screenshot 2021-07-04 140329

Во моментот кога го пееше својот познат хит „Белград“, ја снимаше и Ива Гргуриќ, која се најде пред бината.

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ пееше синоќа на приватна прослава, а она што е очигледно е дека пејачката блеска.

Во моментот кога го пееше својот познат хит „Белград“, ја сними и Ива Гргуриќ, која се најде пред бината, а радоста ја сподели со своите следбеници на Инстаграм.