СЕ ПОЈАВИЈА ВИДЕА ОД ПРОСЛАВАТА НА РОДЕНДЕНОТ НА БОГДАН: Цеца со насмевка на лицето и една порака:„Фурај, мали!“ (ВИДЕО)

19 мај, 2021
bogdan_srejovic_rodjendan_18052021_0092

Блеска и потпевнува.

Дечкото на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, го прослави својот 38-ми роденден во градината на еден бар во главниот град на Србија.

Богдан ги собра своите најблиски, секако таму беше и Цеца, но и нејзината ќерка Анастасија, како и снаата Богдана и сестрата Лидија со нејзиниот сопруг.

Цеца објави и кратко видео на својот Instagram и покажа дел од атмосферата од прославата на роденденот.

Таа снимаше, и ја пееше песната на Дино Мерлин „Средином“, па ги отпеа стиховите: „Седи, мали, ту је твој дом, далеко су Истанбил и Беч…“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi