СЕ ПОРОДИ Луна Џогани: Девојчето доби ПРЕУБАВО име

15 јуни, 2021
715cd9bb3e932581713a18a19c5ed2f7ec3fe665

Луна Џогани и Марко Миљковиќ денес станаа родители

Денес на свет дојде здраво бебе, а голема желба на мама Луна беше да роди девојче и да се вика Миа.

Таа желба денес и се исполни.

Таа и нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ нетрпеливо го чекаа бебето и повеќепати посочуваа дека бебето е круна на нивната љубов.

За време на нејзината втора бременост, Луна беше активна трудница и постојано работеше, а за време на нејзината бременост, овој популарен пар дури се венчаше во тајност.

– Навистина бременоста ми прелета, и уживав во неа. Сега го чекаме секој ден, само да го запознаеме нашето мало девојче – напиша неодамна Луна на својот Инстаграм профил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi