СЕ СОБЛЕЧЕ СНААТА НА БРЕНА! Сандра ГРМИ во бикини – Го сними долниот дел од телото и ги полуде сите! (ФОТО, ВИДЕО)

4 август, 2021
sandra-viktor

Сандра ги покажа заносните облини.

Откако медиумите објавија дека синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, ја раскинал веридбата со Сандра Миjаковиќ на Инстаграм приказната за Анастасија Ражнатовиќ, објавено е видео од ноќно излегување на кој гулапчињатате седеле еден до друг.

Со ова видео, шпекулациите за раскинувањето се покажаа како празни приказни, а Сандра сега го запали Инстаграм!

Сега, згодната снаа на Брена објави фотографии од плажа кои им го поматија умот на мажите.

Во последното видео, таа се фокусираше на долниот дел од костимот за капење, па многу луѓе го гледаа ова нејзино видео неколку пати, а следуваа и коментари за нејзиниот изглед.

Сандра ја покажа извајаната и исончана фигура во зелено бикини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi