„Се знае која е најдобрата риба на сцената!“: Ленти, sвезди и врвки за чевли „го покриваат“ телото на Карлеуша (ФОТО)

8 август, 2021
jk-830x0

Пејачката им даде и домашна задача на многу светски sвезди кога станува збор за костимите

Поп -sвездата Јелена Карлеуша остави многумина без здив со својот провокативен костим, што остава малку на имагинацијата.

Имено, Јелена претходната вечер одржа спектакуларен настап во Нови Сад, а како што се очекуваше од неа, го привлече вниманието со оригинален костим кој ја истакна нејзината совршена фигура, поради што ги полуде припадниците на посилниот пол.

Карлеуша носеше мини кожено здолниште кое беше врзано на страна, градите ги покриваа само sвезди, а имаше врвки по телото кои „држеа“ сѐ на место, за пејачката да не покаже премногу.

Стајлингот го надополни со длабоки кожени чизми, а многумина коментираат дека Јелена никогаш не изгледала попровокативно, а дека сѐ горело на нејзиниот настап, како од атмосферата што ја создала, така и поради жешкото издание на сцената.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi