СЕГА И ОФИЦИЈАЛНО, ФОТОГРАФИИТЕ ПОТВРДУВААТ ДЕКА Е КРАЈ?! Се појавија докази кои покажуваат дека Севе и Игор раскинале засекогаш (ФОТО)

5 јули, 2021
Screenshot_1

Наместо изјавите на Северина и Игор Којиќ, делата откриваат дека дошол крајот на нивната љубов во која некогаш се заколнале, но се чини дека има сè повеќе докази што потврдуваат само едно

Бракот на Игор и Северина е во центарот на вниманието повеќе од една година. Дали се заедно или не, не ѝ е познато на јавноста, но сосема е јасно дека километри раздвоеноста ги спречува да уживаат еден во друг.

Од ден на ден, сѐ повеќе се чини како Севе и Игор да одлучиле да продолжат понатаму и да започнат некои нови поглавја на свој начин, но тие мудро решија да молчат за тоа.

Наместо нивните зборови, делата велат дека на нивната љубов, во која порано се заколнале, ѝ дошол крајот, но се чини дека има сè повеќе докази што потврдуваат само едно… Имено ако се суди според Instagram, некогашните брачни сопружници, сега се отследиле на популарната социјална мрежа, која порано им служеше да си ги покажат и најдлабоките емоции кои си чувствувале еден кон друг.

Којиќ лудо се забавува деновиве и не ја симнува насмевката од лицето, моментално е на одмор со пријателите, но и со еден фудбалер на Црвена Звезда, кому му е и менаџер.

Не е познато кој кого прв го отследил од социјалната мрежа, но судејќи според насмевките, не изгледа дека им било тешко, во секој случај и на двајцата им се јавни профилите, па не се сомневаме дека ќе нема да ѕирнат еден кај друг кога и да посакаат да проверат што се случува во чиј живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi