Сека добила пиштол од сопругот за годишнината од бракот: „Не прашуваа дали е дотаму стигнато“

9 октомври, 2021
seka-i-veljko-830x0

– Го прашав: “Дали си свесен што ми купи?” – рече Сека

Фолк пејачката Сека Алексиќ откри дека нејзиниот сопруг Вељко Пиљкиќ и подарил огнено оружје за годишнината од бракот.

Пејачката ги изненади сите со своето признание, а не криеше дека и таа е прилично изненадена од необичниот подарок за романтичниот датум.  

– Го добив огненото оружје како подарок по полагањето, се разбира, од мојот сопруг за годишнината од свадбата. И го прашав:

„Дали си свесен што ми купи?“ – рече Сека.

Пејачката и нејзиниот сопруг заедно го бирале оружјето, а тоа е анегдота која ги насмеа сите.

– Влегуваме во продавницата и двајца мажи стојат зад шалтерот и не прашуваат: “Дотаму ли е дојдено?” – рече Сека низ смеа.

Пејачката додаде дека и е жал што нема повеќе време да оди на стрелиште и повеќе да се посвети на тоа хоби.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris