„СЕКСАПИЛ ИЛИ ВУЛГАРНОСТ?“ Карлеуша се тркала на подот и провоцира, а на ГОЛИТЕ ГРАДИ црни петокраки!

24 март, 2021
118150347_191868015627964_7432813476785891647_n

Мајстор за кревање прашина!

По скандалот во „Ѕвездите на Градн“, кога беше дисквалификувана младата учесничка Вања Кнежевиќ, по интервенцијата на Јелена Карлеуша, пејачката и член на жирито на музичкиот натпревар се врати во редовните активности.

После бројните јавни говори на оваа тема, ЈК реши повторно да крене прашина и да ја запали социјалната мрежа Instagram.

Голата Јелена во црна долна облека, со градите покриени со црни sвезди, им го одзеде здивот на бројните следбеници на познатата социјална мрежа.

Пејачката позираше на подот, а халтерите и мрежата дополнително ја зголемија нотата на „безобразноста“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris